Co nas wyróżnia

  • Zapewne kojarzysz agencję nieruchomości z lokalem w centrum miasta. Witryna oklejona kilkoma ofertami z małymi zdjęciami. Najgorsze dopiero czeka w środku – skrzętnie skrywany adres mieszkania, które Cię zainteresowało. Tak jest dopóki nie podpiszesz umowy pośrednictwa i nie oddasz agentowi nawet do kilkunastu tysięcy złotych prowizji. Prowizji, która jest niewspółmiernie duża w porównaniu do nakładów pracy. Prowizji, na którą Ty musiałeś ciężko pracować.
  • Myślisz, że można załatwić wszystko przez Internet? Nie, nie, nie !!! Wyobraź sobie taką sytuację. Znajdujesz na popularnym serwisie ogłoszeniowym ofertę, która Cię zainteresowała. Jak zwykle dopisana jest tylko mała wzmianka o lokalizacji. Czyli niewiele. Dzwonisz do biura, aby dowiedzieć się gdzie dokładnie jest mieszkanie, o którym myślisz. Tyle, że zanim miła Pani poda adres, poprosi o osobiste przyjście do biura i …. podpisanie umowy. Wtedy też dowiesz się, że ta lokalizacja wcale Ci się nie podoba. Straciłeś tylko swój czas.
  • Czy już teraz rozumiesz dlaczego kupno wymarzonego domu jest tak męczące?
  • Myślisz, że w porównaniu z kupnem sprzedaż mieszkania to bułka z masłem? Znów najlepiej zobrazuje to opis na przykładzie.
  • Twoje mieszkanie przez lata „skurczyło się”. Sam nawet nie wiesz kiedy. Marzycie o dodatkowym pokoju i garażu, w którym czeka Twoje prywatne miejsce postojowe. Pojawia się pomysł: sprzedajmy nasze mieszkanie i kupmy nowe, większe i lepsze !!! Dzwonisz do agencji, przychodzi pan, robi zdjęcia, pyta o metraż i okolicę. Do podpisu przedstawia umowę o pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości. Wiele punktów, z których najważniejszy to jego wynagrodzenie – 3 %, i jeszcze dodaje, nie wiadomo dla kogo – Netto !!! Twoje ogłoszenie ukazuje się na popularnym serwisie ogłoszeniowym. Zdjęcia nic nie mówiące: okno, kawałek ściany. Bez szans na znalezienie adresu. Czy szukając mieszkania zainteresowałbyś się taką ofertą ? Agent za to biernie czeka na swoje 3%... Przy typowym mieszkaniu to jakieś 15000 złotych (+VAT) i tyle samo będzie musiał zapłacić mu kupujący. Nie uważasz, że to „trochę” za dużo?

Lepszy serwis jeszcze
lepsza cena

Twoje ogłoszenie będzie widoczne na wielu portalach